TECHNINIŲ BRĖŽINIŲ IR GAMINIO 3D VIZUALIZACIJŲ BRAIŽYMAS

TECHNINIŲ BRĖŽINIŲ BRAIŽYMO PASLAUGA

Siūlome aukštos kokybės techninių brėžinių 3D braižymo ir vizualizavimo paslaugą. Techniniai brėžiniai pritaikomi individualiam kliento poreikiui. Brėžiniai priklausomai nuo poreikio bus pritaikyti skirtingoms gamybos technologijoms: gamybai CNC staklėmis, pjovimui lazerių ar plazma, 3D spausdinimui ar gaminio gamybai rankinių būdu. Pateiksime rekomendacijas, suprojektuosime ir nubraižysime kliento poreikius atitinkančio gaminio brėžinius.

Brėžiniai braižomi atliekant braižomo gaminio 3D vizualizaciją. Toks braižymo būdas palengvina gaminio projektavimo procesą, galutinio rezultato derinimą su klientu ir svarbiausia, padeda išvengti klaidų ir įvairiausių nenumatytų situacijų.  

 

BRĖŽINIŲ TIPAI PAGAL GAMINIO MEDŽIAGĄ:

 • Gaminiai iš faneros arba presuotų plokščių: Atsižvelgiant į pasirinktos medžiagos parametrus, gamybos technologijas ir galimus gamybos technologinius apribojimus profesionaliai parengsime brėžinius gamybai. 
 • Gaminiai iš metalo profilių ar lakštinio metalo: Parengsime brėžinius, kurie bus pritaikyti gaminių iš metalo profilių ar lakštinio metalo gamybai. Tai apima įvairius metalo formavimo ir sujungimo procesus, siekiant užtikrinti tinkamą gaminio konstrukciją. 
 • Medienos masyvo gaminių brėžiniai: Parengsime brėžinius, pritaikytus medienos masyvo gaminių gamybai. Tai gali būti atskirų gaminio dalių brėžiniai, konstrukciniai sujungimai ir montavimo vietų detalizacija. 
 • Brėžiniai iš kompozitinių medžiagų: Suprojektuosime ir parengsime brėžinius, skirtus gaminiams, kurie gaminami iš įvairiausių kompozitinių medžiagų. 
 • Stiklo pjovimo brėžiniai: Parengsime brėžinius, skirtus stiklo ar veidrodžio pjovimui atsižvelgiant į gaminio matmenis dizainą ir montavimo apribojimus..

 

GALIMI TECHNINIŲ BRĖŽINIŲ IŠPILDYMO IR PATEIKIMO VARIANTAI:

 • Detalizuoti 2D techniniai brėžiniai: Tai išsamūs 2D brėžiniai skirtingose plokštumose. Brėžiniuose atvaizduojami gaminio ir atskirų elementų matmenys ir kiti svarbūs aspektai. Šie brėžiniai padeda greitai surasti reikiamus gaminio matmenis, suprasti gaminio struktūrą. 
 • Gaminio atskirų elementų 2D vektoriai: Braižome 2D vektorinius brėžinius, kurie gali būti naudojami gamybai CNC staklėmis, plazma ar lazeriu. Šie brėžiniai pateikiami skirtingais formatais: DXF, SVG, PDF, PNG, todėl tai nesukels jokių problemų juos naudoti gamyboje. 
 • Gaminio 3D vizualizacija: Sukursime realistiškas 3D gaminio vizualizacijas. 3D vizualizacijos padeda geriau įvertinti galutinį projektuojamo gaminio vaizdą, vizualiai pamatyti skirtingus gaminio išpildymo ar apipavidalinimo variantus. Šį priemonė padeda projektavimo eigoje taupyti laiką ir bereikalingas išlaidas gaminant skirtingus gaminio prototipus. Gaminio 3D realistiška vizualizacija suteikia aiškų ir realistišką galutinio produkto vaizdą. 
 • Gaminio surinkimo brėžiniai: Surinkimo brėžiniai padeda geriau suprasti gaminio sandarą ir montavimo ar surinkimo eigą. Tai apima instrukcijas ir vizualizacijas suteikiančias informaciją apie gaminio konstrukciją ir surinkimą. 
 • Interaktyvūs brėžiniai: Tai gaminio 3D modelis internete, kurį galėsite  savarankiškai ir žvalgyti  skirtingais kampais, jį priartinti ar nutolinti. 3D gaminio vizualizaciją padeda lengviau įvertinti

 

KAIP UŽSISAKYTI BRAIŽYMO PASLAUGĄ

 1. Susisiekite Facebook žinute arba parašykite „Palikite mums žinutę“ skiltyje ir pasidalinkite savo poreikiais;
 2. Kai bus aiškus jūsų poreikiai ir darbų apimtis, pateiksime jums braižymo darbų kainą;

    1 vnt. paslauga = 1 braižymo paslaugos valanda.

 

Mes esame čia, kad jums padėtume sėkmingai įgyvendinti jūsų idėjas ir projektus.

 

Braižytų gaminių vizualizacijų pavyzdžiai: 

 

 

1 3
1 3