news

IT vadovas - paslauga


July 22, 2022 Darius Skritas


 

 

6 Priežastys kodėl verta rinktis IT vadovą kaip paslaugą.

 Kiekvienai įmonei, kad ir kokio dydžio bebūtų, reikia darbuotojo, atsakingo už IT procesų priežiūrą ir valdymą. Didesnėse įmonėse toks/-ie žmogus/-ės dirba pilnu etatu, bet ir šiuo atveju kartais  tam tikrose srityse trūksta kompetencijos ir dėl to verta pasinaudoti  IT vadovu kaip paslaugą.

 IT vadovas kaip paslauga, tai laikinas profesionalo IT sferoje samdymas iš šalies, kuris rūpinasi #IT procesų valdymu jūsų įmonėje, vietoj arba greta nuolatinio darbuotojo.

 Ši paslauga užtikrina kelis pranašumus įmonei:

  • Išlaidų mažinimas nesirenkant nuolatinio darbuotojo konkrečioms užduotims spręsti.
  • Veiklą vykdo darbuotojas, turintis didelę patirtį IT sferoje bei galintis stebėti veiklą iš šalies.
  • IT vadovo paslaugą galite rinktis tik tada, kai prireikia pagalbos įvykdyti apibrėžtą tikslą ar suderintam poreikiui spręsti. Tokiu būdu sutaupysite savo laiką ir pasieksite norimų rezultatų.
  • Vertingi kontaktai, patogumas. Samdomas IT vadovas jau turės ilgametę patirtį su įvairiais partneriais, todėl pasitelkiant partnerių pagalbą galės pateikti naudingus sprendimus bei už jus suderins kompetentingą sprendimo vykdymą.
  • Viskas viename. IT vadovo paslauga suteiks ne tik IT procesų valdymo paslaugas, strategijų planavimą, bet tuo pačiu suteiks vertingas konsultacijas, ir veiksmų planą padėsianti sutaupyti. Prireikus parengs veiklos gerinimo ataskaitas, įrangos auditą.
  • Pagalba IT personalo klausimais. IT vadovo paslauga suteiks kompetentingą pagalbą renkantis IT darbuotoją įmonei, parengs IT darbuotojų atsakomybių ir pakeičiamumo planą, parengs pareigines instrukcijas.

 itkonsultacijos.lt teikia profesionalią IT vadovo paslaugą, kurios metu bus išspręstos jūsų IT procesų valdymo problemos, kuriamos strategijos, suteikiama pagalba ruošiant biudžeto planą ir vykdomos kitos IT funkcijos. 

 Norite sužinoti daugiau ar aptarti galimybes?

Pateikite užklausą arba parašykite el. laišką į info@itkonsultacijos.lt.